- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 42.16 cm |
| Lăţime | 49.27 cm |
| Funcții | Senzor anti-cadru, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Funcția turbo, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Senzor de pantă, GPS |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA 11 |
| Tehnologii | Program de funcționare, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Perete virtual, Funcția MF, Wi-Fi, Navigatie LiDAR, EPA, Wet&Dry, Auto-curățare, Turbo, Liniște, Senzori |
| Putere | 50 W |
| Putere de curățare | 6000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 750 ml |
| Domeniu de lucru | 300 m2 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 67 dB |
| Garanție | 24 luni |