- -429,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 7.98 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 65 W |
| Капацитет | 2.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |