- -429,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 7.98 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 65 W |
| Capacitate | 2.7 l |
| Garanție | 24 luni |