- -44,10 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.9 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Функции | Сензор против падане, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Сензор за разположение на предметите в стаята, Сензор за прах, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 35.3 cm |
| Тегло | 9.52 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Технологии | Функция график, Alexa, Управление чрез приложение, Автоматично презареждане, Навигация LiDAR, Сензор за прах, Сензори |
| Мощност | 0 W |
| Мощност на почистване | 10000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 150 min |
| Капацитет | 0.35 l |
| Smart | Да |
| Гаранция | 24 месеца |