- -44,10 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.9 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Funcții | Senzor anti-cadru, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Senzor de praf, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 35.3 cm |
| Greutate | 9.52 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Program de funcționare, Alexa, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Navigatie LiDAR, Senzor de praf, Senzori |
| Putere | 0 W |
| Putere de curățare | 10000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 150 min |
| Capacitate | 0.35 l |
| Smart | DA |
| Garanție | 24 luni |