- -190,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.65 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Сензор за разположение на предметите в стаята, Сензор за наклон, Сензор за вентилация |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тегло | 9.2 Kg |
| Тип почистване | Сухо, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 69 W |
| Мощност на почистване | 6000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 0.350 l |
| Ниво на шум | 68.5 dB |
| Гаранция | 24 месеца |