- -190,00 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.65 cm |
| Πλάτος | 35.3 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Сензор за наклон, Сензор за вентилация |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 9.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 69 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 6000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 0.350 l |
| Επίπεδο θορύβου | 68.5 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |