- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дълбочина | 7.98 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 65 W |
| Мощност на почистване | 36000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 200 min |
| Капацитет | 2.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |