- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Βάθος | 7.98 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 65 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 36000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 200 min |
| Χωρητικότητα | 2.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |