- -920,00 €
- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.8 cm |
| Ширина | 35.2 cm, 35.2 cm |
| Дълбочина | 35.2 cm, 35.2 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 66 W |
| Мощност на почистване | 18500 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 3 h |
| Капацитет | 2.7 l |
| Работен обхват | 260 m2, 260 m2 |
| Ниво на шум | 60.4 dB |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |