- -920,00 €
- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.8 cm |
| Lăţime | 35.2 cm, 35.2 cm |
| Adâncime | 35.2 cm, 35.2 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 66 W |
| Putere de curățare | 18500 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 3 h |
| Capacitate | 2.7 l |
| Domeniu de lucru | 260 m2, 260 m2 |
| Nivel de zgomot | 60.4 dB |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |