- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Гаранция | 5 години |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1800 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Slim | Не |
| Тип | Полу-вградена |
| Капацитет | 14 комплекта |
| Функции | Индикатор за презареждане със сол, Отложен старт, Защита от протичане, Подвижен горен рафт, Цикъл с половин зареждане, Заключване за деца, Сушене |
| Тип програми | Еко, Интензивна, Деликатна |
| Отложен старт | 24 h, 1 h |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Енергийна консумация/цикъл | 0.951 kWh |
| Консумация на вода/цикъл | 11 l |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 59.8 cm |
| Тегло | 43.5 Kg |
| Дължина на маркуча | 150 cm |