- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1800 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενα είδος | Ημιενσωματωμένη |
| Χωρητικότητα | 14 σετ |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού, Καθυστερημένη έναρξη, Προστασία από διαρροές, Κινητό επάνω ράφι, Κύκλος μισής φόρτισης, Κλείδωμα για παιδιά, Στέγνωμα |
| Τύπος προγράμματος | Eco, Εντονη, Λεπτή |
| Καθυστερημένη έναρξη | 24 h, 1 h |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος/κύκλος | 0.951 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 59.8 cm |
| Βάρος | 43.5 Kg |
| Μήκος σωλήνα | 150 cm |