
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Бял |
| Захранващо напрежение | 220 V, 230 V |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Чекмедже за прибори |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Електронен, Механичен |
| Нива температура | 4 |
| Slim | Не |
| Капацитет | 10 комплекта |
| Функции | Индикатор за презареждане със сол, Отложен старт |
| Тип програми | Бърза, Нормална |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Консумация на вода/цикъл | 11 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 59.8 cm |
| Тегло | 33.8 Kg |