
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Garanție | 24 месеца |
| Culoare | Alb |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 230 V |
| Numărul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Чекмедже за прибори |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Electronic, Mecanic |
| Nivelurile de temperatură | 4 |
| Subţire | Nu |
| Capacitate | 10 seturi |
| Funcții | Indicator , Start intarziat |
| Tipul programului | Rapid, Normal |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Greutate | 33.8 Kg |