- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Функции | HEPA филтър, Индикатор за смяна на филтъра, UV лампа, Нощен режим, LED дисплей |
| Предназначен за | Пречистване, Йонизация |
| Тип филтър | HEPA, Въглероден |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 25 dB |
| Поток на въздух | 110 м³/н |
| Степен скорости | 5 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 25 м² |
| Височина | 29.5 cm |
| Дължина | 20.5 cm |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |