- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Adăugați interiorului casei dvs. nu numai un dispozitiv funcțional, ci și un element elegant. Convenabil pentru orice dimensiune a camerei datorită dimensiunilor sale compacte.
Purificatorul este ideal pentru camere de zi, birouri, săli de clasă cu o suprafață de curățare de până la 30 m² datorită unui flux de aer curat (CADR) de 160 m³/h.
Scapă de mirosurile neplăcute, cum ar fi fumul de țigară, mirosurile de animale de companie sau în timpul și după gătit, cu ajutorul filtrului de carbon.
Purificatorul reduce semnificativ alergenii din aer, ameliorând simptomele alergiilor, cum ar fi polenul, acarienii, mucegaiuri și impuritațile animalelor de companie.
22 dB - egal cu o șoaptă. Menține aerul curat și nu deranjează somnul dvs. și al copiilor.
Captează particulele mari: praf, păr sau păr de animale.
Captează 99,9% din particulele extrem de mici, cum ar fi bacteriile, alergenii, mucegaiul și multe altele.
Îndepărtează compușii organici volatili din aer, inclusiv fumul, smogul și mirosurile.
Crește concentrația de ioni negativi în oxigen. Aceștia, la rândul lor, atrag particulele nocive și le determină să se depună. În acest fel, poluanții din aer nu pătrund în corpul uman.
Lumina ultravioletă cu undă scurtă îndepărtează agenții patogeni precum mucegaiul și bacteriile și ajută filtrul HEPA să își facă treaba principală.
Afișaj LED - intuitiv, cu un set complet de comenzi.
Setați cu ușurință propriile setări.
Purificatorul consumă doar 12 W de energie. Acesta este comparabil cu consumul de energie al unui bec LED.
Durata minimă de viață a filtrului este de 2200 de ore. Funcția de reamintire a schimbării filtrului va informa cu privire la timpul scurs de la ultima schimbare a filtrului.
![]()
- 5 niveluri de curățare
- Pre-filtrul: Captează particulele mari, părul, părul de animale
- Filtru HEPA-13: Captează 99,95% din cele mai mici particule microscopice, inclusiv cele care provoacă reacții alergice
- Filtru de carbon: Îndepărtează compușii organici volatili din aer, inclusiv fumul și smogul
- Lampă UV încorporată: etapa finală de curățare, distruge toți contaminanții dăunători care sunt prinși în filtru
- Ionizare: duce purificarea un pas mai departe prin încărcarea moleculelor electrice în aer. Ionizarea va face minuni pentru persoanele care suferă de alergii, astm și alte probleme de sănătate respiratorie
- Afișaj LED: intuitiv, cu un set complet de comenzi
- Indicator de schimbare a filtrului: vă avertizează când este timpul să schimbați filtrul HEPA
- Moduri de ventilație: Auto, ridicat, mediu, scăzut, somn
- Mod noapte: Purificați aerul în timp ce dormiți. Nivelul redus de zgomot de numai 30 dB vă va permite să vă bucurați de un somn odihnitor
- Neutralizarea a 99% din particulele dăunătoare:
Polen
Mucegai
Praf
Păr și scuame de animale de companie
Bacterii
Fumul și smogul
Spray-uri
Aerosoli
- Potrivit pentru camere de până la 25 m²
- Nivel de zgomot: 25 dB
- Debit de aer: 110 m³/n
- Dimensiuni: 29,5 x 20,5 cm
- Greutate: 1.9 Kg
- Culoare: Alb
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, Metal |
| Funcții | Filtru HEPA, Indicator de schimbare a filtrului, Lampa UV, Modul de noapte, Display LED |
| Destinate pentru | Purificare, Ionizare |
| Tipul filtrului | HEPA, Carbon |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 25 dB |
| Flux de aer | 110 м³/н |
| Gradul de viteză | 5 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 25 m² |
| Înălţime | 29.5 cm |
| Lungime | 20.5 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |