(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Сив |
| Функции | 12-часов таймер |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Поток на въздух | 0 l/h |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Препоръчителна площ на помещение | 0.35 м² |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 16.1 cm |
| Дължина | 16.1 cm |
| Тегло | 0.3 Kg |