(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Gri |
| Funcții | 12-ore timer |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Flux de aer | 0 l/h |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 0.35 м² |
| Înălţime | 17 cm |
| Lăţime | 16.1 cm |
| Lungime | 16.1 cm |
| Greutate | 0.3 Kg |