- -117,14 €
- Изчерпано

Всички продукти Dyson, които предлагаме, са 100% оригинални и чисто нови, с пълна 24-месечна гаранция. Осигуряваме и право на преглед преди плащане, за да се уверите лично в автентичността на продукта и да направите покупката си спокойно и уверено.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер, Йонизация, Автоматичен режим, Дистанционно, Нощен режим, Неутрализира миризми, Индикатор за качеството на въздуха, Индикатор за замърсяване на филтъра, LED дисплей, Индикатор за подмяна на филтъра, Карбонов филтър, Филтрация на въздуха, Охлаждане, HEPA |
| Предназначен за | Пречистване, Йонизация |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 61.4 dB |
| Максимална мощност | 40 W |
| Степен скорости | 10 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 27 м² |
| Височина | 105 cm |
| Ширина | 20.4 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 12 cm |
| Гаранция | 24 месеца |