- -117,14 €
- Stoc epuizat

Toate produsele Dyson pe care le oferim sunt 100% originale și noi, cu o garanție completă de 24 de luni. De asemenea, oferim un drept de inspecție prealabilă achiziției, astfel încât să puteți verifica personal autenticitatea produsului și să faceți achiziția cu liniște sufletească și încredere.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Temporizator, Ionizare, Mod automat, la distanta, Modul de noapte, Neutralizează mirosurile, Indicatorul calității aerului, Indicator de contaminare a filtrului, Display LED, Indicatorul de înlocuire a filtrului, Filtrul de carbon, Filtrarea aerului, Răcire, HEPA |
| Destinate pentru | Purificare, Ionizare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 61.4 dB |
| Putere maxima | 40 W |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 27 м² |
| Înălţime | 105 cm |
| Lăţime | 20.4 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |