- -152,93 €
- Изчерпано

Всички продукти Dyson, които предлагаме, са 100% оригинални и чисто нови, с пълна 24-месечна гаранция. Осигуряваме и право на преглед преди плащане, за да се уверите лично в автентичността на продукта и да направите покупката си спокойно и уверено.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | ABS, Поликарбонат |
| Функции | Таймер, Автоматичен режим, Нощен режим, Индикатор за качеството на въздуха, Предфилтър, Индикатор за замърсяване на филтъра, LCD дисплей, Филтър против мирис, Индикатор за подмяна на филтъра, Карбонов филтър, Филтрация на въздуха, Отопление, Охлаждане, Сензор PM1, PM2.5, PM10, HEPA |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Максимална мощност | 40 W |
| Степен скорости | 10 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 30 м² |
| Височина | 76.4 cm |
| Ширина | 20.5 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 13 cm |
| Гаранция | 24 месеца |