- -152,93 €
- Χωρίς απόθεμα

Όλα τα προϊόντα Dyson που προσφέρουμε είναι 100% γνήσια και ολοκαίνουργια, με πλήρη 24μηνη εγγύηση.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | ABS, Πολυανθρακικό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη λειτουργία, Нощен режим, Индикатор за качеството на въздуха, Предфилтър, Индикатор за замърсяване на филтъра, οθόνη LCD, Филтър против мирис, Индикатор за подмяна на филтъра, Карбонов филтър, Филтрация на въздуха, Θέρμανση, Ψύξη, Сензор PM1, PM2.5, PM10, HEPA |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 40 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 30 m² |
| Υψος | 76.4 cm |
| Πλάτος | 20.5 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 13 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |