- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Сив, Cин |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Съдържание пакет | 1 x Дистанционно, 1 х HEPA 13 филтър |
| Функции | HEPA филтър, Автоматичен режим, Тих режим на работа, Приложение за смартфон, LCD дисплей |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Ниво на шум | 39.8 dB |
| Степен скорости | 10 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 95 м² |
| Височина | 83 cm |
| Ширина | 41.5 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 43.4 cm |
| Тегло | 11.9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |