- Stoc epuizat

Toate produsele Dyson pe care le oferim sunt 100% originale și noi, cu o garanție completă de 24 de luni. De asemenea, oferim un drept de inspecție prealabilă achiziției, astfel încât să puteți verifica personal autenticitatea produsului și să faceți achiziția cu liniște sufletească și încredere.
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Gri, Albastru |
| Material | Plastic, Metal |
| Pachet de conținut | 1 x Telecomanda, 1 х HEPA 13 филтър |
| Funcții | Filtru HEPA, Mod automat, Modul liniștit de lucru, Aplicație pentru smartphone, LCD |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Nivel de zgomot | 39.8 dB |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 95 м² |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 41.5 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 43.4 cm |
| Greutate | 11.9 Kg |
| Garanție | 24 месеца |