- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер, Индикатор за смяна на филтъра, Нощен режим, Тих режим на работа, TRUE HEPA филтър, Карбонов филтър, Лесен за използване, Eлиминира неприятните миризми, Дигитален дисплей, Автоматична настройка, Лесен за транспортиране, Изключително тих |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Максимална мощност | 23 W |
| Поток на въздух | 240 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 50 м² |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 25 cm |
| Гаранция | 24 месеца |