- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Temporizator, Indicator de schimbare a filtrului, Modul de noapte, Modul liniștit de lucru, TRUE HEPA филтър, Filtrul de carbon, Ușor de folosit, Eлиминира неприятните миризми, Ecran digital, Setare automată, Ușor de transportat, Extrem de liniștită |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Putere maxima | 23 W |
| Flux de aer | 240 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 50 m² |
| Înălţime | 36 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 25 cm |
| Garanție | 24 luni |