- -31,76 €

- Мощност: 35 W
- Работна площ: 35-50 кв/м
- Почистващ обем: 150 кубични метра в час
- 4 етапа на пречистване на въздуха:
- Стандартен филтър
- HEPA филтър (H11)
- Активен карбонов филтър
a - Студен катализаторен филтър
- Генератор на негативни йони за допълнително пречистване
- Голям LCD екран
- Tъч бутон за включване и излючване
- Дистанционно управление
- 3 скорости
- Термометър
- 3 режима на работа (smart, ръчен и нощен режим)
- Таймер: 1-9 ч
- Размери: 57.5x36.5x19.5 см
- Размер на филтъра: 34 x 28.7 x 3.3 cм
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 35 W
- Работна площ: 35-50 кв/м
- Почистващ обем: 150 кубични метра в час
- 4 етапа на пречистване на въздуха:
- Стандартен филтър
- HEPA филтър (H11)
- Активен карбонов филтър
a - Студен катализаторен филтър
- Генератор на негативни йони за допълнително пречистване
- Голям LCD екран
- Tъч бутон за включване и излючване
- Дистанционно управление
- 3 скорости
- Термометър
- 3 режима на работа (smart, ръчен и нощен режим)
- Таймер: 1-9 ч
- Размери: 57.5x36.5x19.5 см
- Размер на филтъра: 34 x 28.7 x 3.3 cм
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Таймер |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Максимална мощност | 35 W |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 50 м² |
| Височина | 57.5 cm |
| Ширина | 36.5 cm |
| Дължина | 19.5 cm |