- -31,76 €

- Putere: 35 W
- Suprafata de lucru: 35-50 mp/mp
- Volumul de curățare: 150 de metri cubi pe oră
- 4 etape de purificare a aerului:
- Filtru standard
- filtru HEPA (H11)
- Filtru de carbon activ
a - Filtru catalizator rece
- Generator de ioni negativi pentru purificare suplimentara
- Ecran LCD mare
- Atingeți butonul pentru pornire și oprire
- Telecomandă
- 3 viteze
- Termometru
- 3 moduri de funcționare (inteligent, manual și noapte)
- Temporizator: 1-9 h
- Dimensiuni: 57,5x36,5x19,5 cm
- Dimensiune filtru: 34 x 28,7 x 3,3 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 35 W
- Suprafata de lucru: 35-50 mp/mp
- Volumul de curățare: 150 de metri cubi pe oră
- 4 etape de purificare a aerului:
- Filtru standard
- filtru HEPA (H11)
- Filtru de carbon activ
a - Filtru catalizator rece
- Generator de ioni negativi pentru purificare suplimentara
- Ecran LCD mare
- Atingeți butonul pentru pornire și oprire
- Telecomandă
- 3 viteze
- Termometru
- 3 moduri de funcționare (inteligent, manual și noapte)
- Temporizator: 1-9 h
- Dimensiuni: 57,5x36,5x19,5 cm
- Dimensiune filtru: 34 x 28,7 x 3,3 cm
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Temporizator |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Putere maxima | 35 W |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 50 m² |
| Înălţime | 57.5 cm |
| Lăţime | 36.5 cm |
| Lungime | 19.5 cm |