- -36,44 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял, Златист |
| Функции | Таймер, HEPA филтър, Пречиствател за въздух, Автоматичен режим, Нощен режим, Тих режим на работа, Намалява миризмите и бактериите, Wi-Fi, Приложение за смартфон, Неутрализира миризми, Автоматично изключване, LCD дисплей, Множествено филтриране, Вентилатор, Карбонов филтър, Индикатор за качество на въздуха, Bluetooth, Индикатори за смяна на филтъра, Режим с ниска яркост, Лесен за използване, SMART, Филтрация на въздуха, Охлаждане, AUTO mode |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, За нано частици |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 30 dB, 62 dB |
| Максимална мощност | 40 W |
| Поток на въздух | 1050 м³/н |
| Степен скорости | 10 |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Препоръчителна площ на помещение | 40 м² |
| Височина | 105 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 22 cm |
| Тегло | 4.9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |