- -36,44 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό, Χρυσό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Φίλτρο HEPA, Καθαριστής αέρα, Αυτόματη λειτουργία, Нощен режим, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Намалява миризмите и бактериите, Wi-Fi, Приложение за смартфон, Неутрализира миризми, Αυτόματη απενεργοποίηση, οθόνη LCD, Множествено филтриране, Ανεμιστήρας, Карбонов филтър, Индикатор за качество на въздуха, Bluetooth, Индикатори за смяна на филтъра, Режим с ниска яркост, Εύχρηστος, SMART, Филтрация на въздуха, Ψύξη, AUTO mode |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, За нано частици |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 30 dB, 62 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 40 W |
| Ροή αέρα | 1050 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 40 m² |
| Υψος | 105 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 22 cm |
| Βάρος | 4.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |