- -22,96 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | HEPA филтър |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Максимална мощност | 45 W |
| Поток на въздух | 35 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Тегло | 3 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |