- -22,96 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Filtru HEPA |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Putere maxima | 45 W |
| Flux de aer | 35 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 20 m² |
| Greutate | 3 Kg |
| Garanție | 24 luni |