- -51,13 €
- Изчерпано
![]()
Пречиствател на въздух с трипластова филтрираща система Beurer LR 210
- Пречиства въздуха с помощта на трипластова филтърна система (предфилтър + филтър с активен въглен + HEPA филтър): домашен прах, животински косми, миризми, цветен прашец, различни бактерии и вируси, както и вредни газове
- Тестовете показват, че трислойната филтърна система с филтър HEPA H13 филтрира до 95% от частиците с размер ≥ 0,02 µm
- 99.95% от частиците с размер ≥ 0,3 µm се елиминират
- Допълнително почистване на въздуха благодарение на допълнителната йонна функция
- 3 нива на работа
- Нощен режим на работа/тиха работа
- Сила на звука:
1 ниво на работа: 31 dB
2 ниво на работа: 35 dB
3 ниво на работа: 52 dB
- Поток на въздуха: 100 м3/ч
- Таймер: 2, 4, 8 часа
- Индикатор за смяна на филтъра
- Функция за автоматично изключване
- Подходящ за помещения от 10 кв.м - 26 кв.м
- Система за безопасност: автоматично изключване
- Осветен панел за механично управление
- Размери:
Височина: 30 см
Ширина: 27.3 см
Дълбочина: 17.5 см
- Цвят: Бял
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Пречиствател на въздух с трипластова филтрираща система Beurer LR 210
- Пречиства въздуха с помощта на трипластова филтърна система (предфилтър + филтър с активен въглен + HEPA филтър): домашен прах, животински косми, миризми, цветен прашец, различни бактерии и вируси, както и вредни газове
- Тестовете показват, че трислойната филтърна система с филтър HEPA H13 филтрира до 95% от частиците с размер ≥ 0,02 µm
- 99.95% от частиците с размер ≥ 0,3 µm се елиминират
- Допълнително почистване на въздуха благодарение на допълнителната йонна функция
- 3 нива на работа
- Нощен режим на работа/тиха работа
- Сила на звука:
1 ниво на работа: 31 dB
2 ниво на работа: 35 dB
3 ниво на работа: 52 dB
- Поток на въздуха: 100 м3/ч
- Таймер: 2, 4, 8 часа
- Индикатор за смяна на филтъра
- Функция за автоматично изключване
- Подходящ за помещения от 10 кв.м - 26 кв.м
- Система за безопасност: автоматично изключване
- Осветен панел за механично управление
- Размери:
Височина: 30 см
Ширина: 27.3 см
Дълбочина: 17.5 см
- Цвят: Бял
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Sleep mode |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Максимална мощност | 60 W |
| Поток на въздух | 100 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Препоръчителна площ на помещение | 26 м² |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 27.3 cm |