- -51,13 €
- Stoc epuizat
![]()
Purificator de aer cu sistem de filtrare cu trei straturi Beurer LR 210
- Purifica aerul folosind un sistem de filtrare cu trei straturi (prefiltru + filtru de carbune activ + filtru HEPA): praf de uz casnic, par de animale, mirosuri, polen, diverse bacterii si virusi, precum si gaze nocive
- Testele arata ca sistemul de filtrare cu trei straturi cu filtru HEPA H13 filtreaza pana la 95% din particulele cu dimensiunea ≥ 0,02 µm
- 99,95% din particulele cu dimensiunea ≥ 0,3 µm sunt eliminate
- Curatare suplimentara a aerului datorita functiei ionice suplimentare
- 3 niveluri de operare
- Mod de functionare pe timp de noapte/functionare silentioasa
- Volumul sunetului:
1 nivel de operare: 31 dB
2 nivel de functionare: 35 dB
3 nivel de functionare: 52 dB
- Debit aer: 100 m3/h
- Temporizator: 2, 4, 8 ore
- Indicator de schimbare a filtrului
- Functie de oprire automata
- Potrivit pentru camere de la 10 mp - 26 mp
- Sistem de siguranta: oprire automata
- Panou de control mecanic iluminat
- Dimensiuni:
Inaltime: 30 cm
Latime: 27,3 cm
Adancime: 17,5 cm
- Culoare alba
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Purificator de aer cu sistem de filtrare cu trei straturi Beurer LR 210
- Purifica aerul folosind un sistem de filtrare cu trei straturi (prefiltru + filtru de carbune activ + filtru HEPA): praf de uz casnic, par de animale, mirosuri, polen, diverse bacterii si virusi, precum si gaze nocive
- Testele arata ca sistemul de filtrare cu trei straturi cu filtru HEPA H13 filtreaza pana la 95% din particulele cu dimensiunea ≥ 0,02 µm
- 99,95% din particulele cu dimensiunea ≥ 0,3 µm sunt eliminate
- Curatare suplimentara a aerului datorita functiei ionice suplimentare
- 3 niveluri de operare
- Mod de functionare pe timp de noapte/functionare silentioasa
- Volumul sunetului:
1 nivel de operare: 31 dB
2 nivel de functionare: 35 dB
3 nivel de functionare: 52 dB
- Debit aer: 100 m3/h
- Temporizator: 2, 4, 8 ore
- Indicator de schimbare a filtrului
- Functie de oprire automata
- Potrivit pentru camere de la 10 mp - 26 mp
- Sistem de siguranta: oprire automata
- Panou de control mecanic iluminat
- Dimensiuni:
Inaltime: 30 cm
Latime: 27,3 cm
Adancime: 17,5 cm
- Culoare alba
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Sleep mode |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Putere maxima | 60 W |
| Flux de aer | 100 m³/h |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 26 m² |
| Înălţime | 30 cm |
| Lăţime | 27.3 cm |