Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | MDF |
| Тип тонколона | Мобилна |
| Височина | 8.43 cm |
| Ширина | 16.4 cm |
| Дълбочина | 10.88 cm |
| Функции | USB charging, Индикатор на батерията |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Свързаност | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm, USB-C |
| Автономия на акумулатора до | 10 h |
| Капацитет батерия | 2500 mAh |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 20 W |
| Брой говорители | 2 |
| Честотна лента | 70 - 13000 Hz |
| Чувствителност | 80 dB |
| Гаранция | 24 месеца |