Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | MDF |
| Τύπος ηχείου | Φορητή |
| Υψος | 8.43 cm |
| Πλάτος | 16.4 cm |
| Βάθος | 10.88 cm |
| Λειτουργίες | USB charging, Ένδειξη μπαταρίας |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm, USB-C |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 10 h |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2500 mAh |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 20 W |
| Αριθμός ομιλητών | 2 |
| εύρος ζώνης | 70 - 13000 Hz |
| Ευαισθησία | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |