- -12,78 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Чеpен |
| Тип тонколона | Портативна |
| Ключови характеристики | Сдвояване на високоговорители |
| Височина | 8.2 cm |
| Ширина | 12.6 cm |
| Дълбочина | 8 cm |
| Тегло | 0.35 Kg |
| Функции | USB charging |
| Тип акумулатор | Li-Ion |
| Свързаност | Bluetooth |
| Автономия на акумулатора до | 10 h |
| Капацитет батерия | 1500 mAh |
| Максимална дистанция | 10 м |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 5 W |
| Брой говорители | 1 |
| Изходно съпротивление | 4 Ω |
| Съдържание пакет | 1 x Преносима тонколона |