- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύζευξη ηχείων |
| Υψος | 8.2 cm |
| Πλάτος | 12.6 cm |
| Βάθος | 8 cm |
| Βάρος | 0.35 Kg |
| Λειτουργίες | USB charging |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Ion |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 10 h |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1500 mAh |
| Μέγιστη απόσταση | 10 m |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 5 W |
| Αριθμός ομιλητών | 1 |
| Αντίσταση εξόδου | 4 Ω |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x φορητό ηχείο |