- -3,84 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Преса за коса с широки плочи Remington S5525 PRO-CERAMIC EXTRA!
Новата преса за коса с широки плочи Remington S5525 PRO-CERAMIC EXTRA. Същото безупречно представяне, заоблени плочи за големи къдрици, но сега с още по-добро Advanced Ceramic Ultra покритие, за до 75% по-гладко плъзгане по кичура, сравнено с предишното високотехнологично керамично покритие на Remington! Сега ще постигнете и още по-траен във времето резултат!
Ако вашата коса е 'опърничава', тази преса със сигурност ще я укроти! Тази преса за коса с висока степен на защита постига ефект с по-малко движения и по-редки процедури, а това спестява на Вашата коса множество топлинни обработки, на които иначе би се наложило да се подлагате за същия резултат.
Моделът е подходящ за къдрене, макар да не е специализиран за това.
Запазени са и характеристиките 15-секундно загряване, максимална температура от 230 градуса, широки, удължени плочи (110 х 45 мм), една от които е подвижна, за по-плътно прилепване към косата.
Тази преса за коса е с автоматично самоизключване след час за повече сигурност, термоустойчива чантичка в комплекта, кабел без усукване и универсален волтаж.
- Покритие: Високотехнологично ултра керамично
- Минимална температура: 150ºC
- Максимална температура: 230ºC
- Време за загряване: 15 секунди
- Автоматично изключване: Да, след 1 час
- Ненагряващ се връх
- Кабел без усукване
- Заключване на рамената
- LED дисплей
- Термоустойчива чантичка
- Захранващо напрежение: 220 / 240 V, 50 / 60 Hz
*Регистрирайте продукта си тук и получете 1 година допълнителна гаранция.
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Черен |
| Технологии | LED дисплей, Заключване на позицията |
| Функции | Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Защита от прегряване |
| Нива температура | 5 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне, Къдрици |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 110 mm |
| Ширина плочи | 45 mm |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Максимална температура | 230 C |
| Максимално време за затопляне | 15 sec |
| Гаранция | 36 месеца |