- -3,84 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED, Заключване на позицията |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο, Μπούκλες |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος πλάκας | 110 mm |
| Πλάτος πλάκας | 45 mm |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 sec |
| Εγγύηση | 36 μήνες |