- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика, Турмалин |
| Цвят | Бордо |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация, Дигитален дисплей, Мобилни плочи |
| Нива температура | 10 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 4.6 cm |
| Дължина | 4.2 cm |
| Дължина плочи | 10 cm |
| Ширина плочи | 3.8 cm |
| Мощност | 65 W |
| Дължина на кабела | 2.5 m |
| Максимална температура | 230 C |
| Максимално време за затопляне | 30 sec |
| Гаранция | 24 месеца |