- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό, Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Μπορντό |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ιονισμός, Ψηφιακή οθόνη, Κινητές πλάκες |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 10 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 4.6 cm |
| Μήκος | 4.2 cm |
| Μήκος πλάκας | 10 cm |
| Πλάτος πλάκας | 3.8 cm |
| Εξουσία | 65 W |
| Μήκος καλωδίου | 2.5 m |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 30 sec |
| Εγγύηση | 24 μήνες |