- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика, Турмалин |
| Цвят | Черен |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Дигитален дисплей, Защита от прегряване |
| Нива температура | 4 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 3.15 cm |
| Дължина | 30.55 cm |
| Дължина плочи | 12 cm |
| Ширина плочи | 2.5 cm |
| Мощност | 60 W |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Максимална температура | 220 C |
| Максимално време за затопляне | 45 sec |
| Гаранция | 24 месеца |