- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică, Turmaline |
| Culoare | Negru |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Ecran digital, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 3.15 cm |
| Lungime | 30.55 cm |
| Lungime placi | 12 cm |
| Latime placi | 2.5 cm |
| Putere | 60 W |
| Lungime cablu | 2 m |
| Temperatura maxima | 220 C |
| Timp maxim de incalzire | 45 sec |
| Garanție | 24 luni |