- -9,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бял |
| Технологии | Заключваща система |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Дигитален дисплей, Защита от прегряване |
| Нива температура | 10 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 11 cm |
| Ширина плочи | 4.5 cm |
| Максимална температура | 235°C |
| Максимално време за затопляне | 15 s |
| Гаранция | 60 месеца |