- -9,58 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τεχνολογία | Σύστημα κλειδώματος |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ψηφιακή οθόνη, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 10 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος πλάκας | 11 cm |
| Πλάτος πλάκας | 4.5 cm |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 235°C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 s |
| Εγγύηση | 60 μήνες |