- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Сив |
| Технологии | Кабелна ротативка 360 градуса, Бързо загряване, Turbo Boost, Система за заключване |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Дигитален дисплей, Защита от прегряване, Температурна защита |
| Нива температура | 5 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне, Къдрици |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 3.5 cm |
| Дължина | 28.3 cm |
| Дължина плочи | 110 mm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Максимална температура | 230 C |
| Максимално време за затопляне | 15 sec |
| Гаранция | 60 месеца |