- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τεχνολογία | Περιστρεφόμενο καλώδιο 360 μοιρών, Γρήγορη θέρμανση, Turbo Boost, Σύστημα κλειδώματος |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ψηφιακή οθόνη, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία θερμοκρασίας |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο, Μπούκλες |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 3.5 cm |
| Μήκος | 28.3 cm |
| Μήκος πλάκας | 110 mm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 sec |
| Εγγύηση | 60 μήνες |