(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прибори за хранене |
|
| Покритие | Мат |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Комплект |
| Съдържание пакет | 1 x Вилица, 1 x Лъжица, 1 x Нож |
| Брой | 3 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Бамбук |
| Ширина | 4.4 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Дебелина | 1.1 cm |